Rehabilitācijas nodaļa | Kuldīgas slimnīca | Kuldīga

REHABILITĀCIJAS NODAĻA

Kuldīgas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļā piedāvā saņemt valsts apmaksātu vai maksas ārstniecisko rehabilitāciju profesionālu speciālistu pavadībā. Šis ir viens no modernākajiem rehabilitācijas centriem valstī, un te strādā vairāk nekā 20 speciālisti, kuri pēc pacientiem smagām traumām vai slimībām palīdz ātrāk atgriezties ierastajā dzīves ritmā.

Valsts apmaksāto rehabilitāciju var saņemt pacienti pēc traumām, operācijām, smagām saslimšanām,

Kontaktinformācija:

Nodaļa atrodas Kuldīgas slimnīcas 2. stāvā

Darba laiks: darba dienās 8.00–17.00

63374035, 26452416

piemēram, insulta, pacienti, kuri slimo ilgstoši (vairāk nekā trīs mēnešus), kā arī citi pacienti, ja ir rehabilitologa, vai fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta atzinums rehabilitācijas nepieciešamībai. Bezmaksas pakalpojumus var saņemt bērni līdz 18 gadiem un tās iedzīvotāju grupas, kurām pēc likuma pienākas atvieglojumi.

Valsts apmaksātās rehabilitācijas saņemšanas kārtība: 

  • Lai saņemtu valsts apmaksātu medicīnisko rehabilitāciju, ir jāvēršas pie ģimenes ārsta vai speciālista, kurš, izvērtējot pacienta veselības stāvokli, nepieciešamības gadījumā var izsniegt nosūtījumu rehabilitologa, jeb fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta ambulatorai konsultācijai.

  • Rehabilitologs, jeb fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, izvērtējot pacienta veselības stāvokli un medicīniskās indikācijas, ir tiesīgs izstrādāt medicīniskās rehabilitācijas plānu un izsniegt nosūtījumu valsts apmaksātas medicīniskās rehabilitācijas saņemšanai.

Pacients var saņemt rehabilitāciju ambulatori vai dienas stacionārā.

  • Rehabilitācija ambulatori notiek – pacients apmeklē medicīniskās rehabilitācijas nodarbības pēc plāna, iepriekš pierakstoties noteiktā laikā un dienā.

  • Dienas stacionārā pacientam iespējams saņemt četras un vairāk procedūras dienā, maksājot tikai pacienta iemaksu – 7,00 EUR par dienu (izņemot no pacienta līdzmaksājuma atbrīvotās iedzīvotāju grupas). Pacientam ir nodrošināta atpūtas vieta, kur tas var atpūsties starp procedūrām. Tiem, kuriem ir sarežģīti vakaros nokļūt mājās, piemaksājot 10 EUR un iepriekš saskaņojot, ir iespējams palikt arī pa nakti.

 

! Rehabilitācijas pakalpojumu var saņemt arī cilvēki, kuri pēc pašu iniciatīvas speciālistu klātbūtnē vēlas uzlabot savu fizisko veselību un pašsajūtu. Tas ir maksas pakalpojums un to iespējams saņemt pēc individuāla pieraksta, sazinoties ar rehabilitācijas nodaļas reģistratūru pa tālruni 63374035 vai 26452416. Pakalpojuma cena tiek piemērota pēc Kuldīgas slimnīcas cenrāža, kas pieejams www.kuldigasslimnica.lv, kā arī klātienē Rehabilitācijas nodaļā, Aizputes ielā 22.

Nodaļā procedūru klāsts ir daudzveidīgs:

Kuldīgas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļas komanda

Vecākais fizioterapeits

Dana Paiča

Administrators

Inga Heidemane

Ārsts

Zaiga Kalnbērza-Ribule

Ārsts

Jūlija Čerešņeva

Ārsts

Daiga Bruzgule

Ergoterapeits

Selga Kancāne

Ergoterapeits

Linda Plaude

Fizioterapeits

Baiba Pumpura

Fizioterapeits

Valdis Devjatņikovs

Fizioterapeits

Nadija Strazdiņa

Fizioterapeits

Zane Votēna

Fizioterapeits

Aigars Strāķis

Fizioterapeits

Guntars Strāķis

Podologs

Anita Meiere

Fizioterapeits

Māra Laube

Fizikālās medicīnas māsa

Jana Balode

Fizioterapeits

Santa Zauere

Fizikālās medicīnas māsa

Daiga Celmiņa

Fizioterapeits

Kristīne Mālniece

Psihologs, psihoterapeits

Inese Birģele

Uztura speciālists

Katrīna Spuleniece-Aišpure

Masieris

Agnese Zalkovska

Audiologopēds

Eva Kinča

Pacientu reģistrators

Aija Zirne

© 2020 KULDĪGAS SLIMNĪCA

+371 63374000