top of page
cuska.png

ANESTEZIOLOĢIJAS UN REANIMATOLOĢIJAS NODAĻA

Anestezioloģijas un reanimatoloģijas nodaļas galvenais darbs ir sniegt palīdzību ļoti smagi slimu pacientu dzīvības glābšanā, uzturēšanā un stabilizēšanā.

Nodaļa ir nodrošināta ar četrām gultām un modernām iekārtām, tai skaitā mākslīgās plaušu ventilācijas aparātiem un monitoriem, ar kurām anesteziologi – reanimatologi spēj glābt un stabilizēt kritiski un smagi slimu pacientu dzīvību.

Kontaktinformācija:

Nodaļa atrodas Kuldīgas slimnīcas 4. stāvā

63374014

Anestezioloģijas nodaļas ārsti nodrošina anestēziju akūtās un plānotās operācijās, piemēram, ķeizargrieziena laikā,  kā arī diagnostiskās manipulācijās, piemēram endoskopijas laikā. Anesteziologi veic arī epidurālo atsāpināšanu dzemdību laikā.

Ārsti  konsultē pacientus pirms plānveida operācijām, lai izvērtētu alerģijas, hroniskas saslimšanas, zāļu lietošanas un citus apstākļus operācijas un anestēzijas sekmīgai norisei. Anesteziologs sniedz rekomendācijas

un izvēlas piemērotāko anestēzijas veidu.

Aicinām ielūkoties materiālos, lai iegūtu plašāku informāciju:

Kuldīgas slimnīcas Anestezioloģijas un reanimatoloģijas nodaļā strādā seši ārsti, vecākā māsa un astoņas anestēzijas, intensīvās terapijas un neatliekamās aprūpes māsas, bet nodaļu vada anestezioloģe Svetlana Serpāne.

Serpane_1.jpg

Nodaļas vadītāja, anestezioloģe
Svetlana Serpāne

Olegs-Gologuzovs.jpg

Anesteziologs
Oļegs Gologuzovs

Martins-Viksne.jpg

Anesteziologs
Mārtiņš Vīksne

Elza-Apeinane.jpg

Anestezioloģe
Elza Apeināne

Mareks-Runkulis.jpg

Anesteziologs
Mareks Runkulis

Lolita-Dabra.jpg

Vecākā māsa
Lolita Dabra

Aktualitātes

bottom of page