ANESTEZIOLOĢIJAS UN REANIMATOLOĢIJAS NODAĻA

Anestezioloģijas un reanimatoloģijas nodaļas galvenais darbs ir sniegt palīdzību ļoti smagi slimu pacientu dzīvības glābšanā, uzturēšanā un stabilizēšanā.

Nodaļa ir nodrošināta ar četrām gultām un modernām iekārtām, tai skaitā mākslīgās plaušu ventilācijas aparātiem un monitoriem, ar kurām anesteziologi – reanimatologi spēj glābt un stabilizēt kritiski un smagi slimu pacientu dzīvību.

Kontaktinformācija:

Nodaļa atrodas Kuldīgas slimnīcas 4. stāvā

63374014

Anestezioloģijas nodaļas ārsti nodrošina anestēziju akūtās un plānotās operācijās, piemēram, ķeizargrieziena laikā,  kā arī diagnostiskās manipulācijās, piemēram endoskopijas laikā. Anesteziologi veic arī epidurālo atsāpināšanu dzemdību laikā.

Ārsti  konsultē pacientus pirms plānveida operācijām, lai izvērtētu alerģijas, hroniskas saslimšanas, zāļu lietošanas un citus apstākļus operācijas un anestēzijas sekmīgai norisei. Anesteziologs sniedz rekomendācijas

un izvēlas piemērotāko anestēzijas veidu.

Kuldīgas slimnīcas Anestezioloģijas un reanimatoloģijas nodaļā strādā seši ārsti, vecākā māsa un astoņas anestēzijas, intensīvās terapijas un neatliekamās aprūpes māsas, bet nodaļu vada anestezioloģe un slimnīcas galvenā ārste Svetlana Serpāne.

Nodaļas vadītāja un ārste

Svetlana Serpāne

Ārsts

Oļegs Gologuzovs

Ārsts

Mareks Runkulis

Ārsts

Mārtiņš Vīksne

Ārsts

Ardis Bērziņš

Ārsts

Elza Apeināne

Vecākā māsa

Lolita Dabra

Aktualitātes

© 2020 KULDĪGAS SLIMNĪCA

+371 63374000