top of page
cuska.png

IEKŠĶĪGO SLIMĪBU NODAĻA

Iekšķīgo slimību nodaļa nodrošina neatliekamu un plānveida medicīnisko palīdzību visu diennakti.

Nodaļā veic plaša profila iekšķīgo slimību diagnosticēšanu un ārstēšanu, piemēram, gremošanas orgānu saslimšanas, plaušu slimības, hroniskas kardioloģijas saslimšanas (arteriālā hipertenzija, kardiāla mazspēja u.c.), endokrīnās sistēmas (cukura diabēta, vairogdziedzera) saslimšanas, nieru slimības un citas saslimšanas.

Kontaktinformācija:

Nodaļa atrodas Kuldīgas slimncīas 2. stāvā

  • Ārsti 63374018

  • Medicīnas māsas 63374016

Dažādu saslimšanu gadījumos tiek piesaistīti citi speciālisti un pieejami dažādi izmeklējumi – gan laboratoriskie, gan radioloģijas (rentgens, datortomogrāfija, ultrasonogrāfija u.c.). Ātrākam atveseļošanās procesam vajadzības gadījumā var tikt norīkota arī ārstnieciskā fizioterapija. Nodaļas dienas stacionārā ar ārsta nosūtījumu pacienti var saņemt nozīmēto terapiju.

Visu diennakti pacientus novēro dežurējošais terapeits, vairākas māsas un māsu palīgi.

Nodaļā nodrošinātas hronisko pacientu gultasvietas gadījumiem, kad pacients jau saņēmis nepieciešamo palīdzību, bet vēl nepieciešama 24 stundu novērošana. Šajā nodaļā pacienti tiek stacionēti tad, kad turpmākai atlabšanai nav nepieciešama sarežģīta ārstēšana vai ķirurģiskas iejaukšanās.

Nodaļā pieejama virtuve un bezvadu internets.

Kuldīgas slimnīca sadarbojas ar citu lielāko slimnīcu speciālistiem, kas dod iespēju sarežģītās situācijās saņemt konsultācijas un rekomendācijas par ārstēšanu, vai nepieciešamības gadījumā pacientus pārvest uz kādu no tām. Tāpat lielāko slimnīcu speciālisti atsevišķās situācijās dodas uz Kuldīgas slimnīcu, lai konsultētu ārstus par konkrētu pacientu saslimšanu un ārstēšanu.

Vija-Rendniece.jpg

Nodaļas vadītāja
interniste, pulmonoloģe Vija Rendniece

Antra-Malniece.jpg

Ārste
Antra Mālniece

Gita-Cakule.jpg

Ārste
Gita Cakule

3.jpg

Ārsts-rezidents
Ēriks Vidžups

kontakti-2_edited.png

Vecākā māsa 
Sanita Fišmeistere

bottom of page