top of page

Uztura speciālists Rehabilitācijas nodaļā

14.05.2024.

No 20. maija Kuldīgas slimnīcā pieejamas sertificētas uztura speciālistes, uztura zinātnieces Gitas Ignaces konsultācijas.


Uztura speciālists ir ārstniecības persona, funkcionālais speciālists, kurš izveido un īsteno uz pacientu centrētu terapijas procesu, ņemot vērā pacienta īpašās vajadzības, diagnozes, asins analīzes un mērķus, izstrādā uztura terapijas plānu, konsultē un atbalsta pacientu terapijas laikā.

"Katrai diagnozei un asins rādītāju novirzēm ir sava uztura terapija, kas var pat grandiozi atšķirties no tradicionālajiem uztura ieteikumiem, un uzzinot, kā jāēd tieši pie konkrētiem veselības traucējumiem, ir iespējams ātrāk izveseļoties un būtiski uzlabot savu dzīves kvalitāti," norāda uztura speciāliste.

Uztura terapijas laikā cilvēks pamazām apgūst jaunus uztura paradumus, kopā ar speciālistu izveidojot optimālu ēšanas modeli. Tas notiek katram pacientam individuāli, ņemot vērā katra pacienta individuālo ķermeņa masas indeksu, ķermeņa uzbūvi, vecumu, dzimumu, fiziskās aktivitātes, saslimšanas.


Pieraksts uz konsultācijām pa tālruni 26452416

Maksa par konsultāciju 35€ (iepazīšanās cena)


Commentaires


bottom of page