19.–25. jūnijā Covid-19 testu veiks visiem pacientiem

19.–25. jūnijā Covid-19 testu veiks visiem pacientiem

18.06.2020.

Informējam, ka no 19. līdz 25. jūnijam Kuldīgas slimnīcas Uzņemšanas nodaļā analīzes uz Covid-19 tiks veiktas visiem pacientiem, kuri vērsīsies pēc palīdzības. Šādu kārtību noteicis Nacionālais veselības dienests.

Testu veikts visiem cilvēkiem, izņemot bērnus, kas ieradīsies nodaļā. Testēšanu bērniem veiks gadījumā, ja būs novērojama akūta respiratora saslimšana vai pneimonija.

Tāpat Covid-19 analīzes tiks veiktas pacientiem, kuri ir stacionējami, kā arī pacientiem, kuri ir izrakstīti tālākai ambulatorai ārstēšanai.

Uzņemšanas nodaļas pacientiem, kuriem septiņu dienu laikā ir veikts COVID-19 laboratoriskais tests, un tā rezultāts ir bijis negatīvs, netiek atkārtoti veikta COVID-19 testēšana, ja viņiem, iestājoties uzņemšanas nodaļā, nav akūtas respiratoras infekcijas simptomu.