Darba laiks maija brīvdienās

Darba laiks maija brīvdienās

28.04.2023.

Kuldīgas slimnīca informē, ka Darba svētkos 1.maijā un LR Neatkarības atjaunošanas dienā 4.maijā ambulatorā pieņemšana pie speciālistiem nenotiks un reģistratūra, t.sk. centrālā ieeja un rehabilitācijas nodaļa būs slēgta. Apmeklētājus uz ambulatorajām pieņemšanām pēc brīvdienām gaidīsim 2., 3. un 5. maijā. Savukārt Rehabilitācijas nodaļa savus pacientus gaidīs 2., 3. un 8.maijā.

Atgādinām, ka svētkos un brīvdienās visu diennakti mediķa padomus nelielu traumu, pēkšņu saslimšanu vai hronisku slimību saasinājuma gadījumos var saņemt, zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001.

Neatliekamos gadījumos medicīnisko palīdzību ir iespēja saņemt Kuldīgas slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības un uzņemšanas nodaļā.

Ja trauma vai pēkšņa saslimšana apdraud dzīvību, neatliekamo medicīnisko palīdzību var izsaukt, zvanot pa ārkārtas tālruni 113.

Priecīgus svētkus!