Dr. Sergejs Gurjanovs konsultēs ambulatori

Dr. Sergejs Gurjanovs konsultēs ambulatori

14.10.2021

No 18.10.2021. Kuldīgas slimnīcā ambulatorās ginekoloģiskās konsultācijas sniegs ginekologs un dzemdību speciālists Dr. Sergejs Gurjanovs, kurš pieņems vienu reizi mēnesī pēc pieraksta.

Sadarbība ar pieredzējušo ārstu Kuldīgas slimnīcai iesākās jau vasarā. Tad Dr. Gurjanovs sāka strādāt par dežūrārstu Kuldīgas slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļā, kā arī veica plānveida operācijas dienas stacionārā.

S. Gurjanovs ir ginekologs ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi. Strādājis dažādās slimnīcās visā Latvijā. Kopš 2013. gada strādā Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā par dežūrārstu un veic ginekoloģiskās operācijas. Ventspilī ir pašam sava ārsta prakse ginekoloģijā un dzemdniecībā.

Pēc ziņas par to, ka Dr. Gurjanovs sācis strādāt Kuldīgas slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļā, sievietes interesējās un vēlējās pierakstīties uz ambulatorajām ginekoloģiskajām konsultācijām.

Tagad tas ir iespējams! Pierakstu var veikt, zvanot uz Kuldīgas slimnīcas reģistratūru pa tālruni 63374000.

Dr. Gurjanova konsultācijas ir par maksu. Kuldīgas slimnīcas ginekoloģisko pakalpojumu cenrādis šeit