Jaunais gads sagaidīts bez smagām traumām

Jaunais gads sagaidīts bez smagām traumām

02.01.2022.

Vecgada vakars un Jaungada diena Kuldīgas slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļā ir pagājuši intensīvi, tomēr bez ļoti smagām traumām.

Pēdējā Vecgada un pirmajā Jaungada dienā pēc medicīniskās palīdzības vērsušies 64 pacienti. Pārsvarā tie ir bijuši pacienti ar hronisku slimību paasinājumiem, bērni ar dažādām infekcijas slimībām.

Medicīniskā palīdzība ir sniegta arī pacientiem, kuri piedzīvojuši dažādas traumas- sasitumus, sastiepumus, lūzumus, tomēr smagu, Jaungada naktij raksturīgu traumu no neuzmanīgas apiešanās ar pirotehniku, nav bijušas.

Kuldīgas slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu Uzņemšanas nodaļas mediķi ir pateicīgi iedzīvotājiem par svētku svinēšanu atbildīgi, vēlot Jaunajā gadā iztikt bez medicīniskām raizēm!