Jaunais gads sagaidīts bez ļoti smagiem gadījumiem

Jaunais gads sagaidīts bez ļoti smagiem gadījumiem

02. 01. 2024.

Lai arī Jaunā gada sagaidīšana Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta un slimnīcu uzņemšanas nodaļu mediķiem parasti sagādā papildus rūpes, Vecgada vakars un Jaungada diena Kuldīgas slimnīcā šoreiz aizvadīti visai ikdienišķi.

Pēc medicīniskās palīdzības vērsušies pacienti ar sadzīves traumām. Kāds pamatīgi iegriezis rokā. Kādam, salaužot kāju pirkstus, uzkritusi plīts virsma. Kāda jauniete pēc salūta skatīšanās ievērusi durvīs roku, traumējot pirkstus. Atvesti arī piekauti pacienti, kuri guvuši galvas traumas. Kāds piedzīvojis apakšžokļa lūzumu.

Vairākiem pacientiem bijuši arī nopietnāki ekstremitāšu lūzumi. Gan pieaugušie, gan bērni stacionēti ar dažādām iekšķīgām saslimšanām.

31. decembrī un 1. janvārī kopā Kuldīgas slimnīcas NMP un pacientu uzņemšanas nodaļā neatliekamā medicīniskā palīdzība sniegta 53 personām. No tiem 15 pacienti atvesti ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādi. 18 pacientus, t.sk., 8 bērnus bija nepieciešams ievietot slimnīcā.