Jūnijs iepriecina ar dvīņu māsiņām

Jūnijs iepriecina ar dvīņu māsiņām

16.06.2023.

Jūnijā Kuldīgas slimnīcā sagaidīts otrais dvīņu pāris. Tās ir māsiņas Šarlote un Katrīna, kuras ar vienas minūtes starpību, 13. jūnija rītā, ieradās Kuldīgas novadnieku Plaužu ģimenē.

Šarlote un Katrīna Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā šogad ir jau otrais dvīņu pāris. Viņas palīdzēja sagaidīt vecmāte Gundega Kugelane un ginekoloģes – dzemdību speciālistes Dr. Iveta Bāliņa un Dr. Ilze Smiltāne. Abu māsiņu veselību uzraudzīja neonatoloģe Dr. Ramona Irbe un pediatre - neonatoloģe Dr. Dace Dzene.

Maijā divas meitenītes piedzima kādai ģimenei no Sabiles, bet Šarlote un Katrīna ir no Kuldīgas novada.

“Prieks, laime, atbildība, pienākumi – šīs sajūtas, kļūstot par dvīņu vecākiem ir dubultā!” saka māmiņa Linda. Savukārt tētis Valdis atzīst, ka tas ir pozitīvu emociju kopums, ko vārdos nevar izteikt.

Ziņa par to, ka gaidāmi dvīņi, abiem vecākiem ir bijis liels, bet patīkams pārsteigums. Līdz šim ne no viena puses dzimtā dvīņi nav bijuši. Māsiņas mājās gaida četrgadīgā Terēze un divgadīgais Rihards.

Šogad Kuldīgas slimnīcā piedzimuši jau 228 bērniņi. No tiem divi dvīņu pāri.