Līdzi jāņem Covid-19 analīžu rezultāti

Līdzi jāņem Covid-19 analīžu rezultāti

01.10.2020.

Kuldīgas slimnīca informē, ka pacientam, ierodoties uz plānveida operāciju un plānveida manipulāciju (endoskopijas izmeklējumi (kolonoskopija, gastroskopija), ginekoloģiskās manipulācijas, tai skaitā grūtniecības pārtraukšana), līdzi jāņem Covid-19 analīžu rezultāti, kas veikti ne agrāk kā 48 stundas pirms plānotās manipulācijas.

Covid-19 analīzes iespējams veikt E. Gulbja laboratorijā, Kuldīgas slimnīcas galā, pa ceļu uz priekšu aiz Uzņemšanas nodaļas. Aicinām uzmanīgi sekot līdzi norādēm un izmantot speciāli tam paredzēto ieeju! Iedzīvotāji, kuri dodas veikt Covid-19 testu, nekādā gadījumā nedrīkst ieiet slimnīcā caur citu ieeju. Dodoties nodot analīzes, ikvienam obligāti ir jālieto sejas aizsargmaska. Lai veiktu analīzes, iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālruni 63322830 darba dienās no 16.00 līdz 18.00.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām konsultēties ar savu ģimenes ārstu.