Mazos pacientus iepriecina ar paša gatavotiem saldumiem

Mazos pacientus iepriecina ar paša gatavotiem saldumiem

17.08.2023.

Lai veicas biznesā! Tā, sakot mīļu paldies, Kuldīgas slimnīcas mazie pacienti un viņu vecāki novēl kuldīdzniekam Ernestam Baumanim, kurš Kuldīgas slimnīcas Bērnu nodaļai bija atnesis paša gatavotus cukurgailīšus.

Īsajā tikšanās brīdī varēja novērot, ka Ernestam jau tagad ir ķēriens uzņēmējdarbībā, nav sveši biznesa pamati, kā arī piemīt izpratne par labdarības nozīmi.

Kā stāsta viņa mamma, Ernestam ir savi mērķi un viņš arvien izdomā veidus, kā piepelnīties. Šovasar viņš kopā ar mammu gatavo karameles - cukurgailīšus, kurus tirgo netālu no savām mājām Valciņu ielā. Pamanot zēna aktivitāti, uzradies kāds sponsors, ieteikdams neaizmirst arī par labdarību.

Tā nu mazais uzņēmējs Ernests, nolēmis ar savu produkciju iepriecināt mazos pacientus, kuriem jāārstējas Kuldīgas slimnīcas Bērnu nodaļā.

Ļoti novērtējam Ernesta neatlaidību savu mērķu realizēšanā un vēlam panākumus ieceru īstenošanā!