Medicīnisko personālu izsaukt vieglāk

Medicīnisko personālu izsaukt vieglāk

19.02.2020.

Kuldīgas slimnīcas iekšķīgo slimību un ķirurģijas nodaļās uzstādīta jauna medicīnas personāla izsaukuma sistēmas. Esošā sistēma palātās kalpojusi vairāk nekā 15 gadus un bija morāli novecojusi, turklāt jaunā ir ērtāka pacientiem.

Medicīnas personāla izsaukuma sistēma nodrošina pacientu palātu ar izsaukuma pogu, kura atrodas pie gultas un ļauj attālināti izsaukt medmāsu vai medicīnisko personālu, ja pacientam nepieciešama palīdzība. Nospiežot pogu, gaitenī un medicīnas personāla postenī saņem signālu un sistēmas ekrānā parādās, no kuras palātas un gultasvietas nāk signāls. Tāpat virs konkrētās palātas iedegsies sarkans gaismas signāls.

Māsu izsaukuma pogas nomainītas arī šo nodaļu palātu labierīcībās.

Medicīnas personāla izsaukuma sistēmu piegādāja un uzstādīja SIA “NMS ELPA”. Tās izmaksas ir 36 230,84 EUR, ieskaitot PVN. Iekārta iegādāta ar ERAF līdzfinansējumu projekta “Tehnoloģiju iegāde SIA “Kuldīgas slimnīca” un SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti Kurzemes iedzīvotājiem” ietvaros.