Noteikti ierobežojumi pacientu apmeklējumam

Noteikti ierobežojumi pacientu apmeklējumam

04.11.2023.

Epidemioloģiskās drošības risku dēļ, Kuldīgas slimnīcas stacionāra nodaļās, ir ieviesti pacientu apmeklējumu ierobežojumi. Piesardzība jāievēro arī ambulatoro pakalpojumu saņēmējiem.

Lai novērstu epidemioloģiskās drošības riskus, šobrīd Kuldīgas slimnīcas stacionāra nodaļās, ir noteikts ierobežots laiks pacientu apmeklējumam.

Apmeklējot tuviniekus slimnīcā, līdz ierobežojuma atcelšanai ir jālieto pareizi pozicionēta ķirurģiskā sejas maska vai FFP2/FFP3 respirators bez vārsta, pie pacienta drīkst ciemoties tikai viens tuvinieks, jāievēro apmeklējuma ilgums. Tas nedrīkst pārsniegt 15 minūtes.

Izņēmumi saskaņojumi ar pacienta ārstējošos ārstu vai dežūrārstu. Bērnu nodaļā pie bērna atļauts uzturēties vienam no vecākiem.

Sūtījumi tiek pieņemti mitrumizturīgā, viegli dezinficējamā iepakojumā, kuru var nodot nodaļas personālam.

Aicinām gan apmeklētājus, gan pacientus, kuriem ir pieraksts pie ārsta, palikt mājās, ja ir parādījušies vīrusam raksturīgie simptomi: stipras galvassāpes, drudzis, nogurums, klepus, iesnas, iekaisis kakls, vēdera sāpes, slikta dūša, caureja.

Ja jūties apslimis, atcel pierakstu, atcel apmeklējumu, paliec mājās!