Pateicas par palīgierīcēm

Pateicas par palīgierīcēm

20.07.2022.

Foto: Kuldīgas iedzīvotāja D. Kairiša sagādājusi palīgierīces Iekšķīgo slimību nodaļai

Kuldīgas iedzīvotājai Dagnijai Kairišai, dzīves posms, kad bija nepieciešams parūpēties un atvieglot ikdienu saviem vecākiem, nu ir aizvadīts, bet sagādātie tehniskie palīglīdzekļi ir gatavi kalpot citiem cilvēkiem. Pateicībā par profesionālajām rūpēm, sniedzot medicīnisko palīdzību viņas vecākiem, Dagnija sagādātās palīgierīces nolēmusi atdāvināt Kuldīgas slimnīcas Iekšķīgo slimību nodaļai.

Iekšķīgo slimību (terapijas) nodaļā bieži ārstējas pacienti, kuriem funkcionālo traucējumu dēļ ir grūtības pārvietoties vai veikt ikdienišķus pašaprūpes procesus.

Nodaļas personāls saka mīļu un sirsnīgu PALDIES par sagādātajām mantām. "Pacientiem tie ļoti noder!", par Dagnijas Kairišas dāvinātajām palīgierīcēm priecājas māsiņas un māsas palīgi!

Tehniskie palīglīdzekļi ir nepieciešami kustību uzsākšanai un higiēnas nodrošināšanai atveseļošanās laikā. Tāpat tie kalpo, lai pacienti apgūtu prasmes un būtu sagatavoti palīglīdzekļu izmantošanai ikdienā pēc izrakstīšanās no slimnīcas.