Pieejamas neiroķirurga konsultācijas

Pieejamas neiroķirurga konsultācijas

15. 04. 2024.

Lai Kurzemes reģiona iedzīvotājiem nodrošinātu labu speciālistu konsultācijas pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai, Kuldīgas slimnīcā pacientiem ir pieejamas neiroķirurga maksas konsultācijas pie Dr. Jūlijas Dolgopolovas.

Neiroķirurģija ir ārstniecības joma, kas nodarbojas ar diagnožu noteikšanu un slimību ārstēšanu galvas un muguras smadzeņu, mugurkaulāja un perifēro nervu bojājumu gadījumos.

Neiroķirurgs diagnosticē un ārstē:

•  mugurkaula saslimšanas, kas izraisa muguras sāpes, neiroloģiskus  traucējumus;

•  galvas smadzeņu un muguras smadzeņu traumas;

•  perifērās nervu sistēmas traumas;

•  saslimšanas, kas izraisa kustību traucējumus;

•  nervu kompresijas sindromus, piem., karpālā kanāla sindroms,

•  citas smadzeņu, nervu sistēmas un mugurkaula saslimšanas.

Ārste J. Dolgopolova ir specializējusies centrālās un perifērās nervu sistēmas traucējumu diagnostikā, profilaksē un ārstēšanā.

Uz konsultāciju pie neiroķirurga jānāk ar iepriekš veiktiem datortomogrāfijas vai magnētiskās rezonanses izmeklējumiem.

Pieraksts pa tālruni: 63374000. Maksa par konsultāciju – 40 €