Pielaiko mediķa profesiju Kuldīgas slimnīcā

Pielaiko mediķa profesiju Kuldīgas slimnīcā

08.03.2024.

Ēnu diena 2024 visā Latvijā norisināsies  4. aprīlī. Kuldīgas slimnīca aicina jauniešus, kuri sasnieguši 17 gadu vecumu un savu nākotnes profesiju vēlas saistīt ar medicīnu,  redz medicīnas, pieteikties Ēnu dienas vakancēm. Pieteikšanās ēnu dienai notiek mājaslapā www.enudiena.lv

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Kuldīgas slimnīcā ik gadu tiek uzņemti ap 20 jaunieši, kuriem tiek dota iespēja ēnot kādu no slimnīcā pieejamām medicīnas nozares profesijām. Šogad ēnotājiem tiek piedāvātas šādas vakances:

·       ārsts – anesteziologs-reanimatologs, pediatrs, neonatologs, ginekologs, internists

·       vecmāte

·       funkcionālais speciālists – ergoterapeits

·       māsa iekšķīgo slimību nodaļā, reanimācijas un anestezioloģijas nodaļā, bērnu nodaļā

·       māsas palīgs iekšķīgo slimību nodaļā

Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.