Pneimonologs Kuldīgas slimnīcā

Pneimonologs Kuldīgas slimnīcā

12.09.2023.

Pie pneimonologa pacients vēršas gadījumā, kad radušās dažādas elpceļu un plaušu slimības vai ārējo faktoru izraisīti plaušu un elpceļu bojājumi, astma.

Biežākās sūdzības: klepus, sāpes krūtīs, aizdusa un elpas trūkums, krēpas, ilgstoši paaugstināta temperatūra. Nepieciešams ārsta nosūtījums.

Pierakstu pie Kuldīgas slimnīcas plaušu slimību speciālistes Dr. Vijas Rendnieces iespējams veikt Kuldīgas slimnīcas Pneimonoloģijas kabineta darba laikā pa tālruni 63374037.

Pneimonoloģijas kabineta darba laiks: 15.00-17.00 pirmdienās 9.00-12.00 otrdienās, ceturtdienās, piektdienās.

Kabinets atrodas Kuldīgas slimnīcas 1. stāvā, blakus E. Gulbja laboratorijas telpām.

Tuberkulozes pacientus vai pacientus, kuriem ir aizdomas par tuberkulozi, pieņem darba laikā bez rindas.