Vispirms uz rentgenu, tad pie traumatologa

Vispirms uz rentgenu, tad pie traumatologa

03.03.2023.

Lai pacientiem nodrošinātu kvalitatīvāku traumatologa apmeklējumu un veiksmīgāku pacientu plūsmu jau tā saspringtajā traumatologu pierakstā, hronisko slimību pacientiem jāveic rentgens pirms speciālista konsultācijas.

Pacientus, kuri pie traumatologa vēršas, lai risinātu problēmas, kuras raksturojamas kā hroniskas (sāpošas locītavas, kaulu deformācija, ieilgušas sāpes pēc sasitumiem, mežģījumiem utml.), aicinām uz konsultāciju nākt ar iepriekš veiktiem rentgena izmeklējumiem.

Savukārt ģimenes ārsti tiek lūgti šādus pacientus, vispirms nosūtīt uz rentgena izmeklējumu.

Tādejādi pacientiem tiktu nodrošināts kvalitatīvāks traumatologa apmeklējums, kura laikā ārsts var pievērsties tūlītējai problēmas risināšanai.