Apmeklētājiem un pacientiem jāievēro īpaši piesardzības pasākumi

Apmeklētājiem un pacientiem jāievēro īpaši piesardzības pasākumi

25.02.2020.

Lai ierobežotu jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid – 19 izplatību, slimnīcas pacienti un apmeklētāji, kuri pēdējo 14 dienu laikā apmeklējuši vīrusa skartās valstis un izjūt elpceļu simptomus, aicināti ievērot piesardzības pasākumus – slimnīcas telpās NEIENĀKT un ZVANĪT uz tālruņa numuru 63374029. Jums tiks sniegta informācija un palīdzība!

Piesardzības pasākumi jāievēro jebkurai personai ar akūtu elpceļu infekciju neatkarīgi no smaguma pakāpes: pēkšņs slimības sākums un vismaz viens no šādiem simptomiem: paaugstināta temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, elpas trūkums un pirms simptomu parādīšanās 14 dienu laikā pacients:

• bija ciešā kontaktā ar Covid-19 infekcijas slimnieku,

• ceļoja vai uzturējās Covid-19 infekcijas skartajās teritorijās (Ķīna, Dienvidkoreja, Itālijas Lombardijas un Veneto reģions, Irāna),

• strādāja vai apmeklēja veselības aprūpes iestādi, kur tika ārstēti pacienti ar Civud-19 infekciju.

Plašāk šeit.