Kuldīgas novada senioru skola apdāvina Dzemdību nodaļu!

Kuldīgas novada senioru skola apdāvina Dzemdību nodaļu!

02.11.2021

Novembrī, kad rudens dzestrums sevi jau ir pieteicis un tālu nav ziema, siltas zeķītes jaundzimušajiem ir ļoti trāpīga dāvana. Šoreiz to ar čaklām rokām un sirsnīgām domām ir sarūpējusi Kuldīgas novada Senioru skola.

Kā pastāstīja Kuldīgas Senioru skolas vadītāja Ruta Orlova, zeķītes tapušas adīšanas nodarbību laikā un plānoti vēl arī citi pārsteigumi. Tā kā biedrībā darbojas arī vairākas kaislīgas rokdarbnieces, kas šo lietu prot ļoti labi, tad ir radusies ideja organizēt adīšanas nodarbības.

Galvenās valdziņu pavēlnieces un adīšanas prasmju virzītājas ir Lidija Petrevica un Maruta Birzniece. Viņas savās prasmēs labprāt dalījās arī ar citām Kuldīgas Senioru skolas dalībniecēm un tā tapa glītās, praktiskās dāvaniņas. Ar tām Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļa varēs iepriecināt ģimenes - sasildīt kājas mazajiem, bet sirdis lielajiem!

Kuldīgas slimnīca pateicas aktīvajām Senioru skolas dalībniecēm! Lai Jums stipra veselība un daudz enerģijas radošām aktivitātēm!