Māmiņu skolas nodarbības nenotiek

Māmiņu skolas nodarbības nenotiek

26.10.2020.

Ņemot vērā Covid-19 saasinājumu valstī, Māmiņu skolas nodarbības Kuldīgas slimnīcā īslaicīgi ir pārtrauktas. Vecmāte Gunta Cepurīte pauž cerību, ka lekcijas topošajām māmiņām drīzumā būs iespējams atsākt, ievērojot visus drošības pasākumus. Māmiņas aicinātas sekot līdzi aktuālajai informācijai.

Māmiņu skolas nodarbības ierasti notiek katru mēnesi. Tajās speciālisti dalās zināšanās un atbild uz grūtnieču interesējošiem jautājumiem par krūts barošanu, grūtniecības pēdējo trimestri un dzemdībām, atsāpināšanās iespējām dzemdībās, veselīgu uzturu, kā arī sniedz praktiskas iemaņas grūtnieču vingrošanā.

Māmiņu skolas lekcijas Kuldīgas slimnīcā notiek jau 15 gadus. Topošajām māmiņām lekcijai iepriekš nav jāpiesakās. Tā norisinās Kuldīgas slimnīcas konferenču zālē. Nodarbības maksa – 5 EUR, bet atbalsta personai vai bērna tēvam dalība ir bez maksas.