Sagaidīts 400.jaundzimušais

Sagaidīts 400.jaundzimušais

10.10.2022.

Mazliet vējainā, tomēr saulainā 7.oktobra pievakarē Kuldīgas slimnīcā tika sagaidīts 2022.gada 400.jaundzimušais – kuldīdznieks Ričards. Turpinot tradīciju sveikt Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļas apaļā simta jaundzimušos, ģimene saņēma īpašu apsveikumu no Kuldīgas slimnīcas vadības.

Šī gada 400.mazulis Ričards tika sagaidīts kuldīdznieku Simonas un Aigara Sīļu ģimenē. Ričards ir Simonas un Aigara otrais dēls. Brālīti mājās nepacietīgi gaida vecākais brālis Olivers. Gan Oliveru pirms astoņiem gadiem, gan tagad Ričardu sagaidīt palīdzējusi Kuldīgas slimnīcas vecmāte Zane Japeniņa.

Saņemot īpašu apsveikumu no Kuldīgas slimnīcas valdes priekšsēdētājas Nellijas Kleinbergas un galvenās māsas Lauras Prelgauskas, Ričards tika pie pasaku grāmatas, pirmajiem zābaciņiem, cimdiņiem un mīļmantiņas. Sveicot vecākus, tika pasniegti ziedi māmiņai Simonai un sirsnīgi spiesta roka tētim Aigaram.