Speciālisti papildina zināšanas

Speciālisti papildina zināšanas

19.10.2020.

15. līdz 17. oktobrim Kuldīgas slimnīcas medicīnas darbinieki papildināja teorētiskās un praktiskās zināšanas neatliekamās medicīniskās palīdzības nodrošināšanā pacientiem kritiskās situācijās.

Trīs dienu garumā speciālistus izglītoja sertificēti ārsti – anesteziologi, reanimatologi, neatliekamās medicīnas ārsts, ķirurgs, sniedzot zināšanas, kā atpazīt un izvērtēt kardiopulmonālās sistēmas funkciju izsīkuma draudus vai izsīkuma pazīmes pieaugušajiem, pieņemt pareizo lēmumu, kā arī veikt adekvātus pasākumus kritiski slimu pacientu veselības stāvokļa stabilizēšanai, darbojoties komandā.

Kuldīgas slimnīcas speciālisti regulāri pilnveido un papildina savas zināšanas dažādos kursos, semināros un neformālās izglītības programmās.